عمان درحال تبدیل به قطب غذایی منطقه در سال 2021


: 283

🔷️ مهندس صالح محمد الشنفری، مدیرعامل هلدینگ سرمایه گذاری مواد غذایی عمان (OFIC) - پرچمدار سرمایه گذاری و توسعه بخش مواد غذایی عمان که یک هلدینگ کاملا دولتی است- اعلام داشت که هدف دولت عمان، تبدیل عمان به قطب مواد غذایی در منطقه است به همین جهت سلطنت عمان از هرگونه سرمایه گذاری و یا نوآوری در صنعت غذایی در عمان و نیز توسعه شبکه تجاری و توزیع مواد غذایی در منطقه توسط بخش خصوصی داخلی و خارجی حمایت می کند. . . ثبت شرکت،اخذ اقامت،واردات و صادرات به سلطنت عمان با شرکت الوود اللامع🇴🇲 . . www.om-ir.com . .

آدرس ارتباطی ما

آدرس : سلطنت عمان ، برکاء ، جنب بلدیة ، ساختمان 3 طبقه اول ، کد پستی 320

مدیرشرکت : عامری                           

تلفن : 09170137701

واتس اپ : 0096896144350

ایمیل : businessameri@gmail.com

درباره عمان

کشور عمان به پایتختی مسقط و به مساحت ۵۰۰،۰۰۰ کیلومتر مربع دارای ۱،۷۰۰ کیلومتر خط ساحلی مشرف به ۳ دریای خلیج فارس، دریای عمان و دریای عرب است و با کشورهای امارات، عربستان و یمن هم مرز میباشد، دارای آب و هوای گرم و خشک و بیابانی است‌ (به استثنای فصل باران در جنوب) و واحد پول آن ریال میباشد (هر ریال تقریباً ۲،۶ برابر دلار است).

۴،۶ میلیون نفر جمعیت دارد (محلی و مهاجر) و زبان رسمی عربی است. نظام سیاسی آن پادشاهی با سلطنت سلطان قابوس بن سعید است. از نظر سیاسی مراودات دوستانه با کشورهای جهان دارد و به صلح طلب ترین کشور دنیا معروف است. همچنین دارای دوستی دیرینه با ایران است (محمدرضا شاه پهلوی به درخواست عمان، در سال ۱۹۷۰ میلادی ارتش خود را به عمان فرستاد و قدرت را در دستان سلطان قابوس قرار داد) که این رفتار خوب با ایرانیها کاملاً مشهود است و ایرانیها در عمان از احترام خاصی برخوردارند.