سایر امتیازات ثبت شرکت در عمان چیست؟

علاوه بر مزایای ذکر شده ویژگی های دیگری به واسطه ثبت شرکت در عمان به متقاضیان اعطا می شود. ویژگی های همچون دریافت اعتبارات بانکی و ال سی و امتیازات ویژه ثبت شرکت در عمان به علت روابط خوب سیاسی ایران و عمان یکی از مزایای ثبت شرکت در این کشور است. 

امکان فعالیت در جندین زمینه زیر مجموعه شرکت 

امکان خرید هر گونه زمین / ملک / ماشین آلات و......

 

نحوه ی ثبت شرکت در عمان برای ایرانیان به چه صورت است؟

شرکت الوود اللامع با داشتن افراد متخصص در سریعترین زمان ممکن عملیات ثبت شرکت را انجام میدهد
زملن ثبت شرکت در عمان دو الی شش هفته میباشد 

مدارک

۱-کپی رنگی پاسپورت دارای حداقل شش ماه اعتبار
۲-عکس رنگی با پس زمینه سفید ( ۳*۴ )
۳-پرینت بانکی با گردش مالی ( شش ماه ) با تایید سفارت عمان
۴-گواهی عدم سو پیشینه با ترجمه رسمی عربی با تایید سفارت عمان

درصد مالکیت شرکت عمان چیست؟

در مناطق ازاد عمان مالکیت شرکت به صورت صد در صد به نام شخص خواهد بود ولی در واقع با ثبت شرکت در منطقه ازاد بیزنس شما فقط در ان منطقه محصور میشود و حق فعالیت در سرزمین عمان را نخواهید داشت . 

 

اما ثبت شرکت درکل سر زمین عمان 70 درصد از سهم متعلق به سرمایه گذار و 30 در صد به کفیل عمانی تعلق میگیرد که میتوان با توافق فی مابین توسط وکیل از کفیل وکالت اخذ شود .

از خدمات خاص ما این است که تمام موارد قانونی توسط شرکت مان رعایت می گردد و شما نیاز به هزینه جانبی برای گرفتن دفتر کار و حسابدار و غیره نخواهید داشت.

آدرس ارتباطی ما

آدرس : سلطنت عمان ، برکاء ، جنب بلدیة ، ساختمان 3 طبقه اول ، کد پستی 320

مدیرشرکت : عامری                           

تلفن : 09170137701

واتس اپ : 0096896144350

ایمیل : businessameri@gmail.com

درباره عمان

کشور عمان به پایتختی مسقط و به مساحت ۵۰۰،۰۰۰ کیلومتر مربع دارای ۱،۷۰۰ کیلومتر خط ساحلی مشرف به ۳ دریای خلیج فارس، دریای عمان و دریای عرب است و با کشورهای امارات، عربستان و یمن هم مرز میباشد، دارای آب و هوای گرم و خشک و بیابانی است‌ (به استثنای فصل باران در جنوب) و واحد پول آن ریال میباشد (هر ریال تقریباً ۲،۶ برابر دلار است).

۴،۶ میلیون نفر جمعیت دارد (محلی و مهاجر) و زبان رسمی عربی است. نظام سیاسی آن پادشاهی با سلطنت سلطان قابوس بن سعید است. از نظر سیاسی مراودات دوستانه با کشورهای جهان دارد و به صلح طلب ترین کشور دنیا معروف است. همچنین دارای دوستی دیرینه با ایران است (محمدرضا شاه پهلوی به درخواست عمان، در سال ۱۹۷۰ میلادی ارتش خود را به عمان فرستاد و قدرت را در دستان سلطان قابوس قرار داد) که این رفتار خوب با ایرانیها کاملاً مشهود است و ایرانیها در عمان از احترام خاصی برخوردارند.